KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14413537
nr 1441 3537
Akvarell
Ljubi Lidströmer, bladets mått: 56x75, yttermått inklusive ram: 63x83, akvarell. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:13:56
200 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr